Profile

sina khaki

Contact Details

Updating Your Information

To update your Contact Information, Law School, Bar Admission, Practice Areas, and Practice Type, please edit your account on the ISBA website. Note, there is a delay before that information is shown on your profile in ISBA Central.
Edit ISBA Account

Bio

آشنایی با بهترین مراکز خرید در شهر استانبول – ترکیه

شهر استانبول یکی از برترین مقاصد گردشگری در دنیاست که با دارا بودن جاذبه های تاریخی ، تفریحی ، امکانات رفاهی منحصر بفرد و همچنین مراکز خرید متنوع توانسته در رتبه ده شهر دیدنی و پرطرفدار دنیا جا بگیرد . همانطور که می دانید شهر مدرن و زیبای استانبول مهد مد در قاره آسیا ست و در سالهای اخیر ، هنرمندان و طراحان عرصه مد پیشرفت های چشمگیری در این زمینه داشته اند و ترکیه هم ردیف کشورهای بزرگی همچون ایتالیا پیش رفته است  . شهر استانبول مهد مد ترکیه است و وجود دهها مرکز خرید بزرگ و مدرن دلیلی بر این ادعاست . در ادامه این مطلب ، برخی از معروف ترین مراکز خرید شهر استانبول را به شما معرفی می کنیم ، پس با ما در تور استانبول سفر باتو همراه شوید :

 ۱- استانبول مال Mall of Istanbul

استانبول مال یکی از بزرگترین و مشهورترین مراکز خرید در این شهر است که با بیش از سیصد و پنجاه فروشگاه ، یکی از بهترین هاست . این مجموعه ، دارای امکانات رفاهی مختلفی همچون سالن فودکورت ، شهربازی بسیار بزرگ و شانزده سالن سینماست

پیشنهاد می کنیم حین اقامت در این شهر ، سری به این مجموعه شگفت انگیز بزنید و از دهها امکانات موجود در آن بهره مند شوید . علاوه بر این ، استانبول مال بزرگترین و معتبرترین برندهای دنیا را در خود جای داده و محل مناسبی برای خرید پوشاک مد روز دنیاست  . استانبول مال دارای رستورانی سه طبقه است که در حدود هزار مترمربع مساحت دارد و محل مناسبی برای صرف یک خوراک لذیذ ترکی است .

جالب است بدانید ، در این مجموعه هشتاد و سه پله برقی و چهل و دو آسانسور و چندین طبقه پارگینگ همه چیز را برای گشت و گذار در همه گوشه و کنار آن فراهم نموده است .